KONST / Litografier / Litografi 8181423
nr 818 1423
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Litografi, Max Walter Svanberg (1912-1994), 82/100, signerad, motivets mått: 64x55
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 1 april 2013
kl 18:25:19
1.100 kr
800 kr
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg